Wat is ECOintention?   Wie zijn wij?   Bedrijven & Natuurgebieden   Cursussen & Opleidingen  

 Home  ∑  Wat is ECOintention?  ∑  Wie zijn wij?  ∑  Bedrijven & Natuurgebieden  ∑  Cursussen & Opleidingen  ∑  Nieuws  ∑  Agenda  ∑  Site map  ∑  Contact
 Hier ben je: Home > Wie zijn wij?

Visie en missie

ECOintention-Practitioners

Team opleiding

De medewerkers

 

 

Vragen?

Bel 06 41840555

 

ECOintention Practitioners | ECOintention Register

Center for ECOintention werkt in projecten samen met ECOintention Practitioners en ECOintention Master Practitioners. Per project wordt er gekeken welke ECOintention (Master) Practitioner het meest geschikt is voor een opdracht.

 

 

ECOintention Register        
         
Naam Provincie  Contact Titel Masterspecialisatie 
Ad de Graaf Noord-Holland ad.g.m.de.graaf@gmail.com Practitioner  
Anne-Marie Voorhoeve Utrecht amvoorhoeve@gmail.com Practitioner  
Annet Dekker Gelderland beheer-levensenergie@yandex.com Practitioner  
Anton Aardenburg Gelderland www.antonaardenburg.nl Practitioner  
Betty de Keizer Noord-Holland www.degroenekeizer.nl Practitioner  
Caspar Pompe Gelderland www.watergas.nu Practitioner  
Christy Duijvelaar Noord-Holland cduijvelaar@treevelop.nl Practitioner  
Cor van Duijn Zuid-Holland vanduijn.eco@gmail.com Practitioner  
Cor Zenhorst Overijssel czenhorst@hotmail.com Practitioner  
Danielle Schijf Noord-Holland danielle.schijf@icloud.com Practitioner  
Eduard Sartorius Utrecht e.sartorius@hccnet.nl Practitioner  
Ellen van Straten Noord-Holland ellenvanstraten@me.com Practitioner  
Erik Mandersloot Noord-Holland www.erikmandersloot.com Practitioner  
Gerda Bokdam Flevoland gerdabokdam@solcon.nl Practitioner  
Gerda Dijst Gelderland www.aurade-intent-management.nl Practitioner  
Hans Helwegen Limburg hans.helwegen@planet.nl Practitioner  
Harrie de Bruin Limburg www.debruinhoveniers.nl Practitioner  
Harm Buchholtz Zuid-Holland www.source-creations.com Practitioner  
Irene Tom Noord-Holland +31 643019168 Practitioner  
Jacqueline Boudens Flevoland jacboudens@gmail.com Practitioner  
Jan Hoogland Utrecht +31 633132482 Practitioner  
Jan Lamers Gelderland jan.g.lamers@gmail.com Practitioner  
Jorien van Haagen Overijssel jorienvanhaagen@live.nl Practitioner  
Judith van Veen Gelderland juvveen@hetnet.nl Practitioner  
Karina Hendriks Noord-Holland info@studiovoorleesbaarlandschap.nl Practitioner  
Kees Kraan Utrecht kees.kraan@caiway.nl Practitioner  
Letta Wagenborg Zuid-Holland lettawagenborg@yahoo.com Practitioner  
Liliaene Raemaekers BelgiŽ lilianer@skynet.be Practitioner  
Linda De Wilde BelgiŽ lindadewilde1@gmail.com Practitioner  
Linda Que Utrecht +31 640943226 Practitioner  
Linde Mees Duitsland www.ecointention.com Practitioner  
Lineke Berg Utrecht linekeberg@yahoo.com Practitioner  
Livina Tummers Utrecht livmail@xs4all.nl Practitioner  
Lucy Huibers Noord-Brabant www.thewildcurrant.nl Practitioner  
Lydia Kooij Noord-Holland lm.kooij@quicknet.nl Practitioner  
Madelon van Kooten Noord-Holland www.morgenster.com Practitioner  
Marianne de Jager Utrecht www.innervention.nl Practitioner  
Marion de Vries Noord-Holland www.staop.nu Practitioner  
Mia Mollee Noord-Brabant miamollee@hotmail.com Practitioner  
Miriam Kuhle Noord-Holland www.zhinengamsterdam.nl Practitioner  
Nadine van der Zalm Overijssel nadine@writteninthestars.nl Practitioner  
Natascha van den Ban Noord-Holland www.nataschavandenban.nl Practitioner  
Nelly Kempe Noord-Holland fam.kempe@quicknet.nl Practitioner  
Nelly van Winden Zuid-Holland +31 613895794 Practitioner  
NicolŤ van Winden Zuid-Holland zuidbuurtbv@planet.nl Practitioner  
Peter Grubben Noord-Holland www.energetischadvies.nl Practitioner  
Peter Merry Gelderland www.petermerry.org Practitioner  
Piet Wijdenes Noord-Holland info@pietwijdenes.nl Practitioner  
Rieke Kaashoek Utrecht ideo.logisch@gmail.com Practitioner  
Rita Meuwese Noord-Holland energetisch-reinigen-coach-rita/ Practitioner  
Robert de Haan Utrecht +31 613153513 Practitioner  
Ruud Kuijpers Noord-Brabant ruud@dewassenstroom.nl Practitioner  
Sylvia Moes Noord-Holland +31 648794403 Practitioner  
Rob Witte Gelderland witterp@gmail.com Practitioner  
Teddy Buningh Utrecht teddy.thuis@gmail.com Practitioner  
Theo Hooijer Gelderland www.hooijerwoonbiologie.nl Practitioner  
Yael van Drooge Noord-Holland gjvandrooge@ziggo.nl Practitioner  
Wim Lips Noord-Brabant www.lipsgroen.nl Practitioner  

 

 

> Lees verder Team opleiding